Tallrikar Kina
2013-11-22
216858
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger av blommor, diameter 23 cm
Sprickor, emaljslitage