Vas Kina 1800-tal
2013-11-21
216775
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1800-tal, oxblodsglasyr, brännförgylld bronsmontering, höjd 26 cm
Mynningen med retuscherad lagning