Ljuskrona
2013-11-22
216774
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, smide, elektrifierad, för 8 st ljus, förgylld bladdekor, höjd 110 cm