Erik Hallgren oljemålning
2013-11-21
216773
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HALLGREN, Erik (1910-1989): "Skogsbryn", monogramsignerad, samt signerad a tergo 1984, olja på duk, 64x81 cm