Värmefat 1800-tal
2013-11-21
216754
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
VÄRMEFAT, 1 par, kantonporslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger med figurscener, diameter ca 24 cm
Smärre lagningar