John-Erik Franzén färglitografi
2013-11-21
216732
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANZÉN, John-Erik (född 1942): Indian, signerad och daterad JEF 1997, 11/250, färglitografi, 46x58 cm