Figurin Japan
2013-11-23
216708
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FIGURIN, porslin, Japan, 1900-tal, i form av två män, delvis glaserad, höjd 22 cm
Lagning på käpp samt ett öra med mindre nagg