Byrå 1800-talets andra hälft
2013-11-21
216691
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, översta lådan med inredning, fanérad i mahogny, hjultrissor, beslag i mässing, höjd 88, 86x47 cm
Nyckel saknas, omarbetad, ytskador