Bengt Landin etsning
2013-11-21
216669
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LANDIN, Bengt (född 1933): "Muren", signerad och dater Landin -63, PT, etsning, 50x49 cm