Olja porträtt signerad A.L.
2013-11-23
216590
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (verksam vid 1800-talets slut): Porträtt av ung kvinna, signerad och daterad A.L. -92, olja på duk, 61x43 cm