Sven Gillgren oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
GILLGREN, Sven (1889-1966): Stilleben, signerad Sven Gillgren, olja på duk, 42x37 cm
Kuntoraportti
216533
Päivämäärä:
2013-11-22