Träsnitt Japan
2013-11-25
216452
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KUNISADA, Utagawa (Toyokuni III), 1786-1864: Tehus med kvinnor med husdjur, signerad Toyokuni ga, triptyk ca 35x72 cm, oramad i passpartout
Smärre fläckar och skador