Ljusstakar 1 par silver
2013-11-20
216403
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver/830, 1900-talets andra hälft, 2 ljusarmar, höjd ca 16 cm, totalvikt ca 749 g
En arm med lagning