Ljusstakar 1800-tal
2013-11-19
216294
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets slut, delvis förgyllda, för 2 st ljus, på marmorsockel, höjd ca 20 cm
En aning skeva, smärre nagg