Siri Derkert teckning
2013-11-21
216281
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DERKERT, Siri (1888-1973): Figurkomposition, stämpelsignerad S. Derkert, teckning, 59x46 cm, oramad
Papperskador, veck