Peter Dahl litografier
2013-11-19
216223
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel 2 och 20 , signerade Peter Dahl, färglitografier, ca 28x42 cm, häfte med tillhörande text medföljer