Olle Nordberg oljemålning
2013-11-18
216204
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Interiör, signerad och daterad Olle Nordberg-47, olja på pannå, 26x33 cm