Träd Kina jade
2013-11-18
216180
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TRÄD, Kina, 1950/60-tal, skurna löv av jade, kruka av sten, höjd ca 22 cm
Skador, lösa delar