Lennart Jirlow litografi
2013-11-18
216087
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): Konsthandeln, 1975, signerad och numrerad L. Jirlow, 313/380, färglitografi, 46x55 cm
Gulnat