Pierre Olofsson färglitografi
2013-11-18
216086
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Komposition, färglitografi, signerad Olofsson, 9/30 färglitografi, 31x49 cm