Bru flickdocka

Bru flickdocka
Bru flickdocka
Bru flickdocka
Bru flickdocka
Bru flickdocka
Bru flickdocka

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BRU BISKVI FLICKDOCKA, omkring 1880-tal, huvud märkt "BRU Jne R, 2", insatta fasta bruna ögon i glas, blond mohairperuk, femdelad kropp i massa med slängkyssmekanik, längd 28 cm

Kroppen med smärre slitage och skador, klänningen skadad

216055

2013-11-30