Jöns Cederholm gouacher
2013-11-18
216047
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CEDERHOLM, Jöns (1800-tal) (6): Frukt- och blomstermotiv, 3 gouacher är signerade, diameter 14-33 cm
Något blekta, veck