Uno Vallman olja
2013-11-17
216016
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VALLMAN, Uno (född 1913): Konstnär i ateljé med modell, signerad och daterad Uno Vallman 1969, olja på duk, 46x55 m