Esaias Thorén färglitografi
2013-11-17
215760
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition, signerad Esaias Thoren-60, färglitografi, 32x41 cm