Samling svensk grafik
2013-11-17
215757
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SAMLING SVENSK GRAFIK, ca 18 st, bl.a. bestående av Ljungdahl, Jacobsson, Kronberg, Sandelin, Lundegård, Tallberg, m. fl., varierande mått och tekniker
Skador, enstakar blad med fläckar och slitage