Scroll fågelmotiv
2013-11-17
215750
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCROLL, Kina, 1900-tal, fågelmotiv, akvarell, 85x40 cm
Fläckar, hål, skador