Silvervaser
2013-11-17
215748
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VASER, 4 st., silver, England, Collins & Cook, Birmingham, 1930-tal, för Asprey London, 1900-tal, höjd 23 cm
Skador