Scroll klipplandskap
2013-11-17
215747
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCROLL, Kina, 1900-tal, klipplandskap, akvarell, 67x33,5 cm
Fläckar, hål, skador