Fat Kina
2013-11-16
215664
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 3 st., porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, längd 29-37 cm
Smärre nagg