Ragnar Person oljemålning
2013-11-16
215660
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
PERSON, Ragnar (1905-1993): Exteriör med figurer, signerad RP, olja på duk, 47x56 cm