Byrå 1960-tal
2013-11-17
215574
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1960-tal, fanérad i teak, höjd 109, 75x41 cm
Bruksslitage, smärre ytskador