Miriam Vainio olja
2013-11-16
215538
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAINIO, Miriam (1915-1977): (2) Staden samt Lekplatsen, signerade, olja på duk på pannå, 22x37 resp 29x20 cm
PROVENIENS: Färg och Form