Philip von Schantz färglitografi
2013-11-15
215528
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCHANTZ, Philip von (född 1928): Stilleben med päron, signerad v Schantz, EA IX/XV, färglitografi, 24x33 cm