Reinhold Ljunggren färglitografi
2013-11-15
215522
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Tövädersdag", signerad R. Ljunggren, 10/360, färglitografi, 45,5x67,5 cm