Serveringsvagn
2013-11-15
215521
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SERVERINGSVAGN med löstagbar bricka, teak, 1950/60-tal, höjd 69, 79x40 cm
Slitage