Bengt Wallberg grafik
2013-11-14
215443
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALLBERG, Bengt (1931-2004): (4) Kompositioner, signerade och numrerade Wallberg, färgserigrafi, 30x31 resp 34x37 cm