Bordslampor 1 par
2013-11-14
215399
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, senempire stil, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, höjd 50 cm