Flintlåstrombon
2014-01-23
215380
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FLINTLÅSTROMBON, signerad Witteman a Giessen, pipa med oktagonalt kammarstycke och smedstämpel, graverat och signerat lås, valnötsstock med mässingsbeslag, längd 91 cm
slitage