Lina Bjerneld The Bass in Woods
2013-11-15
215362
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BJERNELD, Lina (född 1979): The Bass in the Woods, signerad och daterad på baksidan Lina Bjerneld 2007, olja på papper, 69x50 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägaren
UTSTÄLLD: Galleri Mejan, Stockholm 2008