Oljemålningar
2013-11-14
215324
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (2) Stilleben, otydligt signerade, olja på duk på papp, 19,5x25 cm respektive 17x25 cm
Repor, skador