Robert Högfeldt akvarell
2013-11-14
215298
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Snölandskap, signerad Högfeldt, akvarell, 22,5x32,5 cm