Byrå
2013-11-14
215292
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BYRÅ, 1900-tal, skyltmärkt NK, mahognyfanér, med draghandtag i mässing, höjd 70, 60x40 cm, nyckel finns
Fanérskador