Lennart Rodhe färglitografi
2013-11-13
215282
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1991, 24/56, färglitografi, bladmått 82,5x54 cm