Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-11-18
215252
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets slut, picknick, otydligt signerad och daterad, olja på duk, 34x45 cm
Dukreva