Roberto Matta färgetsning
2013-11-13
215239
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition, signerad och numrerad, 52/100, färgetsning, bladstorlek 50x66 cm