Stolar 1900-tal
2013-11-13
215214
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STOLAR, 4 st, 1900-talets början, svarvade ben samt ryggspjälor, cirkulära samt stoppade sitsar
Färgbortfall