Salongsbord 1800-tal
2013-11-13
215209
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SALONGSBORD, 1800-tal, fanerat i mahogny, profilerad stenskiva, pelarfot avslutad i tassar, höjd 69, diameter 82 cm
Bruksslitage