Terrin stekfat Kina (Temakina)
2013-11-13
215193
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TERRIN, SÅSSNIPA, STEKFAT, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, stekfatets höjd 26 cm
Sprickor och nagg