Hjalmar Grahn olja
2013-11-16
215188
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRAHN, Hjalmar (1882-1949): Bryggor, stämpelsignerad Hj. Grahn, olja på duk på pannå, 37x45 cm
PROVENIENS: Färg och Form