Carl Wilhelmsson etsning
2013-11-13
215105
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WILHELMSSON, Carl (1866-1928): Fiskare, signerad C Wilhelmsson, etsning,
28,8x21,6 cm